"Röd afton"
Signerad: Karin Olsson
Daterad: 1972
Mått på duk: 60 x 60 cm
Mått med ram: 62 x 62 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Red Evening"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 60 x 60 cm
Dimensions with frame: 62 x 62 cm
Condition report: No remarks
7 000 SEK | 2022-05-26 15:04 |
6 800 SEK | 2022-05-26 11:57 |
6 600 SEK | 2022-05-25 21:56 |
6 000 SEK | 2022-05-19 00:10 |
5 000 SEK | 2022-05-17 23:02 |
4 800 SEK | 2022-05-10 16:48 |
4 800 SEK | 2022-05-17 21:57 |
3 800 SEK | 2022-05-16 19:33 |
3 000 SEK | 2022-05-16 18:37 |
100 SEK | Startpris |