Landskapsmotiv
Signerad: Lars A Persson
Daterad: 1999
Mått på papper: 19,5 x 14,5 cm
Lars A Persson Watercolor on paper
Landscape motif
Signed: Lars A Persson
Dated: 1999
Dimensions of paper: 19.5 x 14.5 cm
Condition: No remarks
400 SEK | 2022-04-28 13:58 |
350 SEK | 2022-04-08 16:01 |
250 SEK | 2022-04-22 18:22 |
100 SEK | Startpris |