Konstnär född: 1959
Utan titel.
Monogramsignerad: KW
Mått på pannå: 122,5 x 74 cm
Totalmått ram: 125 x 76 cm
Konditionsrapport: Mindre pannå-skada i signaturens hörn, inga övriga anmärkningar
Karin Wikström Oil on panel
Artist born: 1959
Untitled.
Monogram signed: KW
Dimensions of panel: 122.5 x 74 cm
Overall frame: 125 x 76 cm
Conditional report: Minor panel damage in the signatures corner, no other remarks
9 600 SEK | 2022-03-04 15:22 |
9 400 SEK | 2022-03-31 09:57 |
9 000 SEK | 2022-03-30 10:58 |
100 SEK | Startpris |