Lennart Sand född 1946
Änder vid vattenbryn
Signerad: L. Sand
Daterad: 2002
Mått på duk. 180 x 100 cm
Oramad
Lennart Sand Oil on canvas
Lennart Sand born 1946
Ducks at the water's edge
Signed: L. Sand
Dated: 2002
Dimensions of canvas: 180 x 100 cm
Unframed
Conditional report: No remarks
24 000 SEK | 2022-03-18 10:24 |
23 000 SEK | 2022-03-30 11:37 |
15 500 SEK | 2022-03-30 10:55 |
10 500 SEK | 2022-03-21 20:46 |
100 SEK | Startpris |