Signerad: Lars Matson
Daterad: 1974
Mått på pannå: 65 x 54 cm
Mått med ram: 80 x 69 cm
Konditionsrapport: Liten smutsfläck vid signatur, inga övriga anmärkningar
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
Signed: Lars Matson
Dated: 1974
Dimensions of panel: 65 x 54 cm
Dimensions with frame: 80 x 69 cm
Condition report: Small stain near signature, no other remarks
900 SEK | 2022-03-31 15:29 |
850 SEK | 2022-03-31 15:30 |
600 SEK | 2022-03-31 15:26 |
500 SEK | 2022-03-31 11:03 |
450 SEK | 2022-03-04 12:24 |
250 SEK | 2022-03-30 17:53 |
100 SEK | Startpris |