"Nilsböle"
Signerad: Osc. Lycke
Daterad: 1924
Mått på duk: 102 x 74 cm
Ramens yttermått: 115 x 88 cm
Oskar Lycke 1877-1927 Oil on canvas
"Nilsböle"
Signed: Osc. Lycke
Dated: 1924
Dimensions of canvas: 102 x 74 cm
Dimensions of frame: 115 x 88 cm
Condition report: No remarks
1 800 SEK | 2022-03-31 14:59 |
1 700 SEK | 2022-03-31 07:55 |
1 100 SEK | 2022-02-26 14:17 |
600 SEK | 2022-03-24 19:13 |
150 SEK | 2022-03-21 20:18 |
100 SEK | Startpris |