Aftonljus, Tärnafjällen.
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 58 x 58 cm
Totalmått ram: 60 x 60 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
Evening light, Tärnafjällen.
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 58 x 58 cm
Overall frame: 60 x 60 cm
Conditional report: Frame wear, Minor age-based wear, No other remarks
3 200 SEK | 2022-03-31 15:02 |
3 000 SEK | 2022-03-31 15:02 |
950 SEK | 2022-02-23 14:54 |
400 SEK | 2022-03-23 15:27 |
100 SEK | Startpris |