Porträtt av flicka
Signerad: Erik Lamm
Mått på pannå: 92 x 72 cm
Ramens yttermått: 112 x 92 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Erik Lamm 1880-1959 Oil on Panel
Portrait of girl
Signed: Erik Lamm
Dimensions of panel: 92 x 72 cm
Dimensions of frame: 112 x 92 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
1 200 SEK | 2022-03-29 23:16 |
1 100 SEK | 2022-02-17 12:31 |
100 SEK | Startpris |