Motiv av fiskmarknad i Köpenhamn
Signerad: Bjulf
Mått på duk: 97,5 x 67,5 cm
Mått med ram: 110 x 80 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, en liten dukskada på 2x2 cm. inga övriga anmärkningar
Søren Christian Bjulf 1890-1958 Oil on Canvas
Motif of fishermen's market in Copenhagen
Signed: Bjulf
Dimensions of canvas: 97.5 x 67.5 cm
Dimensions with frame: 110 x 80 cm
Condition: Minor age-based wear, a minor canvas dent of 2x2 cm, no other remarks
850 SEK | 2022-03-16 15:04 |
800 SEK | 2022-03-31 15:15 |
500 SEK | 2022-03-22 19:48 |
100 SEK | Startpris |