Hav med båtar.
Monogramsignerad: AO
Mått på pannå: 36 x 28 cm
Totalmått med ram: 38 x 29,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Arne Olsson 1918-2004 Oil on panel
Sea with boats.
Monogram signed: AO
Dimensions of panel: 36 x 28 cm
Overall dimensions with frame: 38 x 29.5 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks
1 400 SEK | 2022-03-22 08:40 |
1 300 SEK | 2022-03-31 15:11 |
1 100 SEK | 2022-03-03 12:22 |
100 SEK | Startpris |