Konstnär född 1933
Porträtt av kvinna
Signerad: Gösta Engström
Daterad: 1982
Mått på pannå: 80,5 cm x 73,5 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Gösta Engström Oil on panel
Artist born 1933
Portrait of woman
Signed: Gösta Engström
Dated: 1982
Dimensions of panel: 80.5 cm x 73.5 cm
Condition report: No remarks.
850 SEK | 2022-03-02 11:02 |
800 SEK | 2022-03-31 13:42 |
600 SEK | 2022-03-27 15:31 |
500 SEK | 2022-03-26 19:48 |
150 SEK | 2022-03-21 20:18 |
100 SEK | Startpris |