Kustmotiv med väderkvarn
Signerad: Frisén
Mått på pannå: 32 x 25 cm
Ramens yttermått: 35,5 x 28,5 cm
Konditionsrapport: Mindre krackeleringar & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Vera Frisen 1910-1990 Oil on Panel
Coastal motif with a windmill
Signed: Frisén
Dimensions of panel: 32 x 25 cm
Frame outer dimensions: 35.5 x 28.5 cm
Conditional report: Minor craquelure & age based wear, No other remarks.
21 000 SEK | 2022-03-31 14:33 |
20 000 SEK | 2022-03-28 03:52 |
16 500 SEK | 2022-03-29 08:48 |
15 500 SEK | 2022-03-02 14:54 |
12 500 SEK | 2022-03-26 18:02 |
10 500 SEK | 2022-03-21 21:31 |
5 800 SEK | 2022-03-21 20:25 |
1 000 SEK | 2022-03-21 20:20 |
100 SEK | Startpris |