Nebojsa Ruzic Varda född 1955
"Walking with van Gogh"
Signerad
Daterad: 2015
Mått på duk: 45 x 26 cm
Nebojsa Ruzic Varda Oil on canvas
Nebojsa Ruzic Varda born 1955
"Walking with van Gogh"
Signed
Dated: 2015
Dimensions of canvas: 45 x 26 cm
Condition: No remarks
1 700 SEK | 2022-02-11 13:51 |
1 600 SEK | 2022-02-17 08:59 |
100 SEK | Startpris |