"Mellan höst och Vinter"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 39 x 33 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
"Between fall and winter"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 39 x 33 cm
Condition report: No remarks.
4 400 SEK | 2022-01-27 14:31 |
4 200 SEK | 2022-01-27 13:34 |
1 300 SEK | 2022-01-19 14:40 |
1 200 SEK | 2022-01-18 18:13 |
1 100 SEK | 2022-01-18 17:46 |
950 SEK | 2022-01-17 15:18 |
800 SEK | 2022-01-17 23:02 |
100 SEK | Startpris |