Konstnär född 1940
Stilleben
Signerad: Fritz Jakobsson
Mått på pannå: 34 x 27 cm
Fritz Jakobsson Oil on board
Artist born 1940
Still life
Signed: Fritz Jakobsson
Board size: 34 x 27 cm
Condition report: No remarks
4 600 SEK | 2022-01-27 14:23 |
4 400 SEK | 2022-01-22 19:10 |
3 800 SEK | 2022-01-22 18:53 |
2 800 SEK | 2021-12-14 08:52 |
600 SEK | 2022-01-18 00:44 |
100 SEK | Startpris |