"Kring Kaffebordet"
Signerad: BRönnberg
Daterad: 1976
Mått på pannå: 25 x 25 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel
"At the coffee table"
Signed: BRönnberg
Dated: 1976
Size of panel: 25 x 25 cm
Condition report: No remarks
6 200 SEK | 2022-01-27 12:35 |
6 000 SEK | 2022-01-27 15:00 |
3 600 SEK | 2022-01-27 14:00 |
2 800 SEK | 2022-01-26 16:17 |
1 800 SEK | 2022-01-18 06:24 |
1 700 SEK | 2021-12-02 10:09 |
200 SEK | 2022-01-17 21:26 |
100 SEK | Startpris |