"Fra islande Norge"
Signerad a tergo: Malte Nyberg XII, Sweden
Daterad: 1992
Mått på duk: 139 x 65 cm
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
"Fra islande Norge"
Signed a tergo: Malte Nyberg XII, Sweden
Dated: 1992
Dimensions of canvas: 139 x 65 cm
Condition: No remarks
5 600 SEK | 2022-01-27 15:22 |
5 400 SEK | 2022-01-27 15:21 |
3 800 SEK | 2021-12-09 14:01 |
3 200 SEK | 2022-01-21 14:56 |
300 SEK | 2022-01-17 19:45 |
100 SEK | Startpris |