Tomas Sigfrinius född 1978
"Zebra - belyst av varmt och kallt sken"
Signerad: Sigfrinius
Daterad: 2016
Mått på duk: 133 x 102 cm
Tomas Sigfrinius Oil on canvas
Tomas Sigfrinius born 1978
"Zebra - illuminated by warm and cold light"
Signed: Sigfrinius
Dated: 2016
Dimensions of canvas: 133 x 102 cm
Condition: No remarks
6 200 SEK | 2022-01-27 14:39 |
6 000 SEK | 2022-01-26 18:13 |
5 800 SEK | 2022-01-04 12:59 |
1 500 SEK | 2022-01-24 08:07 |
1 100 SEK | 2022-01-20 11:40 |
750 SEK | 2022-01-19 19:33 |
100 SEK | Startpris |