"Höstkulle mot grått ljus"
Signerad: S.Fager
Mått på duk: 63 x 54 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
"Autumn hill against grey light"
Signed: S.Fager
Dimensions of canvas: 63 x 54 cm
Condition report: No remarks.
1 800 SEK | 2022-01-19 15:44 |
1 700 SEK | 2022-01-23 19:26 |
1 500 SEK | 2022-01-07 12:11 |
200 SEK | 2022-01-19 14:46 |
100 SEK | Startpris |