Konstnär född: 1930
"Planeten Xeros Avfärd"
Signerad: Bertil Ågren
Daterad: 1979
Mått bildyta: 40 x 30 cm
Konditionsrapport: Mindre repor, inga övriga anmärkningar
Bertil Ågren Enamel painting
Artist born: 1930
"Planeten Xeros departure"
Signed: Bertil Ågren
Dated: 1979
Dimensions image area: 40 x 30 cm
Condition report: Minor scratches, no other remarks
1 400 SEK | 2022-01-27 15:13 |
1 300 SEK | 2022-01-17 19:38 |
1 000 SEK | 2022-01-19 10:40 |
850 SEK | 2022-01-12 12:33 |
100 SEK | Startpris |