Konstnär född: 1951
Landskapsmotiv
Signerad: P.Julius
Mått bildyta: 15 x 10,5 cm
Per Julius Watercolor on paper
Artist born: 1951
Landscape motif
Signed: P.Julius
Dimensions image area: 15 x 10.5 cm
Conditional report: No remarks
2 000 SEK | 2022-01-27 11:44 |
2 000 SEK | 2022-01-27 12:02 |
1 100 SEK | 2021-11-26 12:33 |
900 SEK | 2022-01-18 18:01 |
550 SEK | 2022-01-17 20:34 |
100 SEK | Startpris |