"Gata Sydfrankrike"
Utförd: 1927
Utställd på Västerbottens Museum 2013
Till synes osignerad
Mått på pannå: 54 x 43 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
"Street South France"
Executed: 1927
Exhibited at Västerbottens Museum 2013
Seemingly unsigned
Dimensions of panel: 54 x 43 cm
Condition report: No remarks
7 600 SEK | 2022-01-13 12:15 |
7 400 SEK | 2022-01-27 15:10 |
5 400 SEK | 2022-01-27 15:05 |
5 000 SEK | 2022-01-26 13:16 |
3 000 SEK | 2022-01-21 09:25 |
200 SEK | 2022-01-17 21:41 |
100 SEK | Startpris |