Landskapsmotiv
Signerad: Linden
Mått på pannå: 46 x 34 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
Landscape motif
Signed: Linden
Dimensions of panel: 46 x 34 cm
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2021-12-16 10:01 |
950 SEK | 2022-01-17 19:25 |
100 SEK | Startpris |