Tillverkad av läder, björk & graverat renhorn i stiliserad dekor.
Signerad: P Omma
Längd: 26 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Pär Omma Half horn knife from the 20th century
Made of leather, birch & engraved bone / horn in stylized decor.
Signed: P Omma
Length: 26 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks.
6 200 SEK | 2021-12-29 17:18 |
6 000 SEK | 2021-12-29 17:20 |
4 400 SEK | 2021-12-29 13:19 |
2 600 SEK | 2021-12-21 23:48 |
1 700 SEK | 2022-04-19 10:59 |
450 SEK | 2021-12-20 21:38 |
100 SEK | Startpris |