Abstrakt komposition
Osignerad
Proveniens: Inköpt direkt från Malte Nyberg Tolf av konstnären Lars Ahlström år 1975
Mått på duk: 150 x 100 cm
Oramad
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract composition
Unsigned
Provenance: Purchased directly from Malte Nyberg Tolf by the artist Lars Ahlström year 1975
Dimensions of canvas: 150 x 100 cm
Unframed
Condition report: No remarks
17 000 SEK | 2021-12-02 15:06 |
16 500 SEK | 2021-12-02 15:05 |
15 500 SEK | 2021-12-02 14:59 |
13 500 SEK | 2021-12-02 12:35 |
11 500 SEK | 2021-11-20 21:43 |
9 000 SEK | 2021-11-29 16:29 |
8 000 SEK | 2021-11-24 16:04 |
1 500 SEK | 2021-11-23 19:41 |
1 200 SEK | 2021-11-23 09:02 |
100 SEK | Startpris |