Konstnär född: 1922
"Umeå"
Daterad: 1983
Signerad med blyerts: Clara Salander
E.A
Mått på bildyta: 40 x 33 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Clara Salander Color lithograph
Artist born: 1922
"Umeå"
Dated: 1983
Signed with pencil: Clara Salander
E.A
Dimensions of image area: 40 x 33 cm
Condition report: No remarks.
1 500 SEK | 2021-11-30 18:51 |
1 500 SEK | 2021-12-02 12:14 |
950 SEK | 2021-11-27 11:24 |
650 SEK | 2021-11-02 14:45 |
100 SEK | Startpris |