Abstrakt porträtt
Signerad: XII
Signerad med blyerts a tergo: XII
Daterad: 1977
Mått på duk: 66,5 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract portrait
Signed: XII
Signed in pencil a tergo: XII
Dated: 1977
Dimensions of canvas: 66.5 x 52 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
4 200 SEK | 2021-10-28 11:39 |
4 000 SEK | 2021-10-24 18:31 |
3 600 SEK | 2021-10-28 10:43 |
3 200 SEK | 2021-10-24 10:10 |
3 000 SEK | 2021-10-20 09:13 |
2 200 SEK | 2021-09-28 17:19 |
700 SEK | 2021-10-19 18:54 |
600 SEK | 2021-10-18 21:56 |
100 SEK | Startpris |