"Gul burk"
Signerad: Hållander
Daterad: 1965
Mått på pannå: 55 x 46 cm
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on panel
"Yellow can"
Signed: Hållander
Dated: 1965
Dimensions of panel: 55 x 46 cm
Condition: No remarks
1 900 SEK | 2021-10-28 11:03 |
1 800 SEK | 2021-10-28 15:23 |
1 300 SEK | 2021-10-28 12:41 |
950 SEK | 2021-10-15 21:07 |
500 SEK | 2021-10-19 18:10 |
200 SEK | 2021-10-19 15:14 |
100 SEK | Startpris |