Figurkomposition
Signerad: Lindstrom
Mått på duk: 46 x 38 cm
Bengt Lindström 1925-2008 Oil on canvas
Figure composition
Signed: Lindstrom
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Conditional report: No remarks
31 000 SEK | 2021-10-28 15:21 |
30 000 SEK | 2021-10-28 10:51 |
29 000 SEK | 2021-10-28 15:09 |
23 000 SEK | 2021-10-08 09:52 |
20 000 SEK | 2021-10-25 22:18 |
12 000 SEK | 2021-10-19 22:01 |
10 000 SEK | 2021-10-19 13:20 |
800 SEK | 2021-10-18 22:39 |
600 SEK | 2021-10-18 21:49 |
100 SEK | Startpris |