"Fjällkosmycke"
Konstnär född: 1935
Monogramsignerad: OG
Daterad: 1990
Mått på pannå: 55 x 46 cm
Olle Gustafsson Oil on Panel
"Fjällkosmycke"
Artist born: 1935
Monogram signed: OG
Dated: 1990
Dimensions of panel: 55 x 46 cm
Condition report: No remarks
850 SEK | 2021-10-15 21:12 |
800 SEK | 2021-10-28 14:32 |
600 SEK | 2021-10-24 21:13 |
300 SEK | 2021-10-22 18:03 |
100 SEK | Startpris |