Porträtt
Signerad: CM Lindqvist
Daterad: 1965
Mått på duk: 81,5 x 60 cm
Konditionsrapport: Lös fastsättning ram, Inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Portrait
Signed: CM Lindqvist
Dated: 1965
Dimensions on canvas: 81,5 x 60 cm
Condition report: Loose frame, No other remarks.
100 SEK | 2021-10-11 14:25 |
100 SEK | Startpris |