Samtalande par
Signerad: Linden
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
Conversating couple
Signed: Linden
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Condition report: No remarks
17 000 SEK | 2021-10-28 14:56 |
16 500 SEK | 2021-10-28 15:00 |
15 000 SEK | 2021-10-24 22:29 |
8 800 SEK | 2021-10-24 21:07 |
8 200 SEK | 2021-10-21 21:44 |
7 800 SEK | 2021-10-08 12:16 |
2 800 SEK | 2021-10-18 21:15 |
100 SEK | Startpris |