"Vid gårdsbrunnen"
Signerad: BRönnberg
Mått på duk: 30 x 30 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on canvas
"At the courtyard well"
Signed: BRönnberg
Dimensions of canvas: 30 x 30 cm
Condition report: No remarks
5 400 SEK | 2021-10-28 15:07 |
5 200 SEK | 2021-10-28 15:04 |
3 200 SEK | 2021-10-28 11:03 |
1 800 SEK | 2021-10-27 17:25 |
1 500 SEK | 2021-10-08 16:25 |
800 SEK | 2021-10-18 20:06 |
100 SEK | Startpris |