Konstnär född: 1931
"Från en utställning"
Signerad: Meijer
Mått bildyta: 38 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre reva i bladet under signaturen, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Sture Meijer Mixed Technique on paper
Artist born: 1931
"From an exhibition"
Signed: Meijer
Dimensions image area: 38 x 29 cm
Condition: Minor tear in the paper under the signature, minor age-based wear, no other remarks
1 000 SEK | 2021-09-30 15:36 |
950 SEK | 2021-09-07 20:22 |
800 SEK | 2021-09-29 21:53 |
300 SEK | 2021-09-22 22:17 |
100 SEK | Startpris |