Konstnär född: 1945
Landskap med rävar
Signerad med blyerts: Gunnar Gebbe Björkman
Daterad: 1987
Numrerad: PT
Totalmått: 45 x 34 cm
Löst blad
Gunnar "Gebbe" Björkman Color lithograph
Artist born: 1945
Landscape with foxes
Signed with pencil: Gunnar Gebbe Björkman
Dated: 1987
Numbered: PT
Total size: 45 x 34 cm
Loose paper
Condition report: No remarks
150 SEK | 2021-07-29 15:34 |
100 SEK | 2021-06-28 13:54 |
100 SEK | Startpris |