Konstnär född: 1958
Stilleben.
Signerad: L.K Frost
Numrerad: 6/170
Totalmått: 38 x 38 cm
Löst blad / Saknar ram
Lars Karlsson Frost Color serigraphy
Artist born: 1958
Still life.
Signed: L.K Frost
Numbered: 6/170
Overall dimensions: 38 x 38 cm
Loose paper / No frame
No remarks
300 SEK | 2021-06-28 14:43 |
250 SEK | 2021-07-29 11:12 |
100 SEK | Startpris |