Abstrakt komposition.
Signerad med blyerts.
Numrerad: 28/110
Totalmått: 40 x 30 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre slitage i yttersta kanterna, Inga övriga anmärkningar.
Curt Hillfon 1943-2018 Color lithograph
Abstract composition.
Signed with pencil.
Numbered: 28/110
Total dimensions: 40 x 30 cm
Loose paper / No frame.
Conditional report: Minor wear at the outer edges, No other remarks.
500 SEK | 2021-07-28 14:03 |
450 SEK | 2021-07-29 15:18 |
350 SEK | 2021-06-28 14:31 |
200 SEK | 2021-07-26 19:32 |
100 SEK | Startpris |