Konstnär född: 1969
"Lejon"
Signerad med blyerts: Waldersten
Numrerad: 83/90
Totalmått: 63 x 47 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck i papper (Utanför framtida passepartout) Inga övriga anmärkningar.
Jesper Waldersten Lithograph
Artist born: 1969
"Lion"
Signed with pencil: Waldersten
Numbered: 83/90
Total dimensions: 63 x 47 cm
Loose paper / No frame
Conditional report: Minor handling folds in paper (Outside future passepartout) No other remarks.
3 200 SEK | 2021-07-29 11:00 |
3 000 SEK | 2021-07-29 15:16 |
2 600 SEK | 2021-07-27 13:55 |
750 SEK | 2021-06-28 14:06 |
450 SEK | 2021-07-19 20:19 |
100 SEK | Startpris |