Konstnär född: 1945
"Skäggmes"
Signerad med blyerts: Gunnar Gebbe Björkman
Daterad: 1986
Numrerad: PT
Totalmått: 33 x 46 cm
Löst blad
Gunnar Gebbe Björkman Color lithograph
Artist born: 1945
"Bearded reedling"
Signed with pencil: Gunnar Gebbe Björkman
Dated: 1986
Numbered: PT
Total size: 33 x 46 cm
Loose paper
Condition report: No remarks
850 SEK | 2021-07-29 11:41 |
800 SEK | 2021-07-29 11:13 |
450 SEK | 2021-06-28 13:53 |
100 SEK | Startpris |