Konstnär född: 1953
"Riverdance"
Signerad: Lena Sellstedt
Numrerad: 83/360
Mått bildyta: 44 x 43 cm
Lena Sellstedt Color lithograph
Artist born: 1953
"Riverdance"
Signed: Lena Sellstedt
Numbered: 83/360
Dimensions image area: 44 x 43 cm
Condition report: No remarks
400 SEK | 2021-06-29 14:36 |
350 SEK | 2021-05-31 11:14 |
150 SEK | 2021-06-24 11:01 |
100 SEK | Startpris |