"Landskap m. lador o åkrar, Långed"
Signerad: BJonson
Daterad: 1978
Mått på duk: 67 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre märke, inga övriga anmärkningar.
Bror Jonson 1923-2005 Oil on canvas
"Landscape with barns and fields, Långed"
Signed: BJonson
Dated: 1978
Dimensions of canvas: 67 x 43 cm
Condition report: Minor mark, no other remarks.
1 400 SEK | 2021-06-22 09:24 |
1 300 SEK | 2021-05-26 13:44 |
100 SEK | Startpris |