Konstnär född: 1952
Beckasin
Signerad: Lars Jonsson
Numrerad: 93/250
Mått bildyta: 68 x 49 cm
Lars Jonsson Color lithography
Artist born: 1952
Snipe
Signed: Lars Jonsson
Numbered: 93/250
Dimensions image area: 68 x 49 cm
Condition report: No remarks
2 600 SEK | 2021-07-01 15:11 |
2 400 SEK | 2021-06-22 18:23 |
2 200 SEK | 2021-06-22 17:14 |
1 500 SEK | 2021-06-07 14:40 |
100 SEK | Startpris |