Motiv av en springande ren
Signerad: Lars Pirak
Ej inramad
Mått på duk: 55 x 65,5 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Motif of a running reindeer
Signed: Lars Pirak
Not framed
Dimensions of canvas: 55 x 65,5 cm
Condition report: No remarks.
6 600 SEK | 2021-04-29 14:48 |
6 400 SEK | 2021-04-29 15:02 |
6 000 SEK | 2021-04-29 13:32 |
4 800 SEK | 2021-04-16 15:51 |
3 800 SEK | 2021-04-20 18:10 |
3 400 SEK | 2021-04-20 15:10 |
2 000 SEK | 2021-04-19 21:22 |
100 SEK | Startpris |