"De sista träden"
Signerad: Bengt Åberg
Mått på duk: 50 x 61 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
"The last trees"
Signed: Bengt Åberg
Dimensions of canvas: 50 x 61 cm
Condition report: Minor paint release, no other remarks.
3 800 SEK | 2021-04-28 20:35 |
3 600 SEK | 2021-04-27 15:08 |
3 000 SEK | 2021-04-23 20:41 |
2 200 SEK | 2021-04-22 19:41 |
1 900 SEK | 2021-04-13 14:10 |
100 SEK | Startpris |