"Bröllopskort"
Signerad: Linnea Jonsson
Daterad: 1974
Mått på pannå: 13,5 x 14 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on Panel
"Wedding card"
Signed: Linnea Jonsson
Dated: 1974
Dimensions of panel: 13.5 x 14 cm
Condition report: No remarks.
650 SEK | 2021-04-29 15:15 |
600 SEK | 2021-04-29 13:53 |
550 SEK | 2021-04-27 23:39 |
350 SEK | 2021-04-16 15:24 |
100 SEK | Startpris |