"Vinterbild"
Signerad: I.Möller
Mått på duk: 68 x 58 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ingegerd Möller 1928-2018 Oil on Canvas
"Winter picture"
Signed: I. Möller
Dimensions of canvas: 68 x 58 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
1 400 SEK | 2021-04-26 18:04 |
1 300 SEK | 2021-04-12 14:56 |
100 SEK | Startpris |