Älg i vinterlandskap.
Signerad: C Brandt
Daterad: 1905
Mått på duk: 134 x 98 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Carl Brandt 1871-1930 Oil on canvas
Moose in winter landscape.
Signed: C Brandt
Dated: 1905
Dimensions of canvas: 134 x 98 cm
Condition: Minor age-based wear, No other remarks.
2 000 SEK | 2021-04-01 15:20 |
1 900 SEK | 2021-04-01 15:19 |
1 600 SEK | 2021-03-31 10:59 |
1 500 SEK | 2021-03-26 16:31 |
1 000 SEK | 2021-03-28 10:03 |
400 SEK | 2021-03-25 20:35 |
300 SEK | 2021-03-23 21:16 |
100 SEK | 2021-03-12 12:50 |
100 SEK | Startpris |