Motiv av dansade kvinna
Signerad: Anton Kaulbach
Mått på pannå: 22 x 35 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkninar.
Anton Kaulbach 1864-1930 Gouache on Panel
Motif of danced woman
Signed: Anton Kaulbach
Dimensions of panel: 22 x 35 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor paint drop, no other remarks.
2 400 SEK | 2021-03-27 20:39 |
2 200 SEK | 2021-03-27 18:36 |
400 SEK | 2021-03-27 16:19 |
100 SEK | 2021-02-26 14:57 |
100 SEK | Startpris |