Konstnär född: 1937
Stilleben
Signerad: Gunnar Enqvist
Daterad: 1990
Mått på papper: 38 x 27 cm
Gunnar Enqvist Watercolor on paper
Still life
Artist born: 1937
Signed: Gunnar Enqvist
Dated: 1990
Dimensions of paper: 38 x 27 cm
Condition: No remarks
1 200 SEK | 2021-03-24 10:03 |
1 100 SEK | 2021-03-23 21:21 |
550 SEK | 2021-03-22 22:40 |
500 SEK | 2021-03-22 20:36 |
450 SEK | 2021-02-22 16:55 |
250 SEK | 2021-03-22 20:23 |
100 SEK | Startpris |