Motiv av lekande barn vid skog
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 25 x 25 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
Motif of children playing by forest
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 25 x 25 cm
Condition report: No remarks.
4 600 SEK | 2021-03-23 14:18 |
4 400 SEK | 2021-04-01 15:08 |
4 000 SEK | 2021-03-27 09:25 |
2 600 SEK | 2021-03-23 10:07 |
2 200 SEK | 2021-03-15 08:12 |
1 500 SEK | 2021-03-22 21:47 |
150 SEK | 2021-03-22 20:33 |
100 SEK | Startpris |